SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Balja 9737094
nr 973 7094
Balja
Koppar, diameter: 58, höjd: 34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 20:18:11
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
Balja
Kondition: slitage, skador
nr 973 7094
Balja
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 1.400 kr |
måndag 10 augusti 2015 |